Manager Ακίνητης Περιουσίας

  • Manager Ακίνητης Περιουσίας
  • Διαχείριση Ακίνητης Περιουσίας
  • Καλλιθέα, Αθήνα
  • Έμπειρος/η
  • Πλήρης Απασχόληση
  • 10/01/2023

Περιγραφή

Ο Όμιλος On Sale, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του αναζητά έναν/μία έμπειρο/η Manager Ακίνητης Περιουσίας, ο οποίος θα έρχεται σε άμεση επαφή με υποψήφιους επενδυτές και funds του εξωτερικού – εσωτερικού για την υπόδειξη διαφόρων ακινήτων που βρίσκονται στο χαρτοφυλάκιο του Ομίλου On Sale. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να έχει ισχυρές διαπραγματευτικές ικανότητες, να είναι δημιουργικός/η, προσανατολισμένος/η στη λεπτομέρεια και αφοσιωμένος/η στην παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών σε κάθε βήμα. Αυτός ο ρόλος απαιτεί έναν/μία ειδικό σε όλες τις πτυχές των απαιτούμενων διαπραγματεύσεων και στην πειθώ για την επικείμενη πώληση των ακινήτων. Ακόμη, ο καταλληλότερος υποψήφιος/α είναι απαραίτητο να έχει εξαιρετικές ηγετικές ικανότητες και ικανότητα να αναλαμβάνει ευθύνες ώστε να ανταποκρίνεται στις προσδοκίες για ποιότητα και άμεση ανεύρεση αγοραστών.

Αρμοδιότητες

  • Εντοπισμός πόρων, επισκέψεις σε διάφορες τοποθεσίες και προγραμματισμός συναντήσεων με επενδυτές πριν από την κάθε υπόδειξη ακινήτου.
  • Επίβλεψη για εξυπηρέτηση υψηλών προδιαγραφών και ποιότητας σε όλες τις φάσεις.
  • Δημιουργία και διατήρηση μιας ολοκληρωμένης βάσης δεδομένων με επαφές από επενδυτές – αγοραστές και funds.
  • Αντιμετώπιση τυχόν προβλημάτων που προκύπτουν την ημέρα της συνάντησης.
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε Ελλάδα και Εξωτερικό.

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες

  • Αποδεδειγμένη επιτυχία στις δημόσιες σχέσεις.
  • Ισχυρές διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Εμπειρία στη δημιουργία και διατήρηση θετικών επιχειρηματικών σχέσεων.
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες, συμπεριλαμβανομένων των πολλαπλών εργασιών, διαχείρισης χρόνου και προσοχής στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα να χειρίζεται την πίεση και να παίρνει σωστές αποφάσεις γρήγορα.

Προτιμώμενες Δεξιότητες και Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτατου πανεπιστημιακού ιδρύματος της χώρας ή του εξωτερικού ή κολλεγίου.
  • Εμπειρία σε μάρκετινγκ ή δημόσιες σχέσεις.
  • Ευελιξία για ταξίδια εσωτερικού ή εξωτερικού, ανάλογα με τις ανάγκες.

Ο Όμιλος Προσφέρει :

  • Πολύ υψηλές οικονομικές απολαβές και πλήρη ασφάλιση.
  • Φορητό ηλεκτρονικό υπολογιστή και κινητό τηλέφωνο.
  • Πλήρη κάλυψη αεροπορικών εισιτηρίων καθώς και στέγης κάθε φορά που πραγματοποιείται ταξίδι σε Ελλάδα ή Εξωτερικό.
  • Φιλικό και πλήρως επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον.

Υποψήφιος

    [dropuploader_message "Παρακαλώ Περιμένετε. Το αρχείο μεταφορτώνετε..."]

    Λοιπές Διαθέσιμες Θέσεις Εργασίας